0544 224 1031
Mail Gönder!
Balıkesir
Hasanbaba Çar.

site_cleanKadınlarında iş dünyasına girmesiyle birlikte evde geçirilen zaman bir hayli sınırlı. Bu sınırlı vakitte ailemizle kaliteli vakit geçirmek yerine temizlik yapmak mecburiyetinde kalıyoruz.

İşte biz bu mecburiyeti ortadan kaldırıyoruz. Siz ailenizle vakit geçirirken veya işinizde çalışırken sizin yerinize yaşam alanınızı size temiz ve hijyen çizgisinden vazgeçemeyecek bir seçenek olarak sunuyoruz.

Kutup Endüstriyel Temizliğin ev temizliğinde sizlere sunduğu seçenekler. Fiyatlarımız yapmış olduğunuz seçeneklere göre değişmektedir.

Ev temizliğinde nelere dikkat ediyoruz?

  • Bizi aradığınızda önce evinize geliyor ücretsiz keşif yapıyoruz. Sizin fikriniz ve bizim bilgi birikimizi birleştirerek yapmış olduğunuz seçenek ile bir maliyet analizi yapıyoruz. Bunu yaparken öncelik sizin bütçeniz doğrultusunda hareket etmektir.
  • Seçeneğiniz ne olursa olsun  evinize hijyen getirme konusunda asla taviz vermiyoruz.
  • Mobilya temizliğinde mobilyalariniza zarar vermeyecek çevre dostu ürünler ve temizlik bezleri  kullanıyoruz. En kaliteli ürünler ile mobilyalariniza canlılık katıyoruz.
  • Temizlik bezlerimizi renklerine göre ayırıyoruz. Banyo, WC, mutfak, cam, yer ve toz bezlerimizi farklı renklerde kullanıp karışıklığı baştan önluyoruz.
  • Banyo ve WC’de  lavabo, Tezgah, dolaplar vs  dezenfekte özelliği olan ürünler kullanıyoruz. Tüm âlanlar en ince ayrintisina kadar temizlenip dezenfekte edildikten sonra
  • Kararmış alanlar varsa ağartan ürünlerle ilk günkü gibi temiz olmasını sağlıyoruz.
  • Mutfakta kullandığımız ürün ise yağ ve kır  temizleme özelliği olan ürünlerdir. İsteğe bağlı dolap içleri aspirator fırın vs.de temizlik yapıyoruz. Mutfak dolaplarıni matlastirmayan ürünleri kullanıyoruz. Temizlik işi bittikten sonra son bir kat dezenfekte solusyonuyla dezenfekte ediyoruz.
  • Tüm evinize dip köşe en küçük bir ayrıntı kalmayacak şekilde temizledikten sonra alerjik etkisi olmayan oda parfümü ile parfumleyip standartların üstünde bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ya da İSTEK /BİLGİ /GÖRÜŞ için FORMU KULLANIN

Ev ve Site Temizliği” 1 Yorum

  1. 90m2 henuz eşyalari gelmemiş bos ev temizliği kapi 1adet banya banyoda tuvalet ve duşakabin balkon yikama ve cam silme icin fiyat lutfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir