0544 224 1031
Mail Gönder!
Balıkesir
Hasanbaba Çar.

otel-temizligi

Otel veya tatil köylerinin temizliği önceden kendi çalışanlarınca yaptırılıyordu. Her otelin ayrıca bir temizlik personeli de bulunuyordu. Bu temizlik personeli otel bünyesinde çalışıyor, bu hizmet veren tesis  için ayrı bir takip gerektiriyor hizmet vermesi gereken alanın dışına çıkıp daha fazla zaman ve emek harcamak zorunda kalıyordu. Gelişen zamanda bu sıkıntılı sürece de çözüm bulundu ve işinde uzman profesyonel temizlik şirketleri otellerin ve tatil köylerinin bu yükten kurtardı.

Kutup Endüstriyel Temizlik de bu iş için yetiştirilmiş uzman ve eğitimli kadrosuyla hizmet vermek için yanınızda. Otel, hotel, tatil köyü ,apart gibi  tesislerinizdeki tüm kullanım alanlarının genel temizliğini periyodik olarak yapıyor, personel temini konusunda sizlere  yardımcı oluyoruz.

Kutup Endüstriyel Temizlik genel temizliğin dışında oda temizliği konusunda da hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetler konusunda daha detaylı bilgi almak  için firmamızla iletişime geçip bildirimde bulunmanız yeterlidir.

Daha uygun bütçelerle kaliteli bir temizlik hizmeti arıyorsanız bizimle güvenle çalışın.

Otel ve tatil köylerinde uygulanması gereken tüm temizlik ihtiyaçlarını temizlik şirketimizle irtibat kurarak bir sorun olmaktan çıkarın.

HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ya da İSTEK /BİLGİ /GÖRÜŞ için FORMU KULLANIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir