0544 224 1031
Mail Gönder!
Balıkesir
Hasanbaba Çar.

okul-temizligi

Okul, kolej, dersane, ETÜT merkezi kısaca tüm eğitim kurumlarında profesyonel temizlik kadromuz ile hizmetinizdeyiz. İsteğe bağlı günlük ve haftalık temizlik hizmeti veriyoruz. İster sınıf temizliği ister kat temizliği isterseniz de tüm Okul temizliği farketmez istediğiniz seçeneği seçmeniz yeterli.

Günlük temizlik genelde sınıf ve tuvalet temizliği şeklinde talep gelmektedir. Bu talep doğrultusunda, ders bitiminden sonra temizlik işine  başlanır.  Masa yüzeyleri araları ve altı , akıllı tahta veya  kara tahta temizliği, sınıf yer temizliği pencere pervaz temizliği tuvalet ve   lavabo temizliği şeklinde  ertesi  güne temiz bir temiz ve hijyenik bir ortam saglamak icin yapılır. Öğrencinin elini dokunabilecegi her alan temizlenir. Çöpler boşaltılır. Çöp kovası yıkanır yeni çöp poşeti yerleştirilir.

Haftalık temizlik ise genelde haftasonu okulda dersin olmadığı  günde tam gün olarak  yapılır. Bu temizlik daha detaylıdır. Camlar, tüm köşe ve araları  özenle temizlenir. Çocukların ellerinin değebileceği her alan özel solüsyonlarla dezenfekte edilir. Özellikle Tuvaletler özel ürünlerle kirden ve mikroptan arındırılır. Koridorlar merdivenler aklınıza gelen her alan ince bir şekilde temizledikten sonra toz alınması gereken her alanın tozları alınır. Tüm cam ve yer temizleme sıvisina özel solüsyon eklenir ve mikroplardan arındırılması sağlanır.

İsteğe bağlı olarak buharla temizlikte yapmaktayız.

HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ya da İSTEK /BİLGİ /GÖRÜŞ için FORMU KULLANIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir