0544 224 1031
Mail Gönder!
Balıkesir
Hasanbaba Çar.

Kutup Endüstriyel Temizlik Hizmetleri, KUTUPGRUP bünyesinde kurulmuş bir Endüstriyel temizlik şirketidir. Tüm temizlik ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir. Size ekstra iş bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli endüstriyel ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ile ihtiyacınıza cevap vermektedir. Uygun temizlik fiyatları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz. Firmamız haftanın her günü dilediğiniz saatte temizlik hizmetleri vermekte ve meskeninizi kullanıma hazır bir şekilde teslim etmektedir.

Kutup Endüstriyel Temizlik müşterilerine Avrupa standartlarında bir hizmet vermek için tüm teknolojik gelişmeleri anında takip ederek kendisini sürekli güncel tutan bir kuruluştur. Yaşam alanlarınızı size sunarken en son ve en etkili teknoloji ürünleri kullanarak hizmet sunuyoruz. Ayrıca kullandığımız ürünlerin çevre dostu olması konusuna titizlikle önem veriyoruz. Biz temizlik ve hijyen konusunda asla taviz vermiyoruz.

Kutup Endüstriyel Temizlik olarak ayrıca temizlik personelinin tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılayarak profesyonel ve Avrupa standartlarında bir temizlik hizmeti veriyoruz.
Kutup Endüstriyel Temizlik olarak fiyat belirlenirken yaptigimiz detayli maliyet analizinde temizlik hizmetine ödediğiniz bedelin nerelere harcandığını net bir şekilde görebilirsiniz. Bunun yanında iş tesliminde de raporlama yaparak sizi tekrar bilgilendiriyoruz.