0544 224 1031
Mail Gönder!
Balıkesir
Hasanbaba Çar.

cam-temizligiGelişen teknolojinin sonucu olarak binalar devleşiyor, cepheler betonarme yapıdan çıkıp görselliğiyle göz kamaştıran alüminyum kompozit levhalar, alikobant levhalar, mermer, granit, paslanmaz PVC vs. yapılara dönüştürülüyor. Her yapı malzemesi birbirinden farklıdır. Bu yüzden yapılarda kullanılacak temizlik ürünü de farklı olmalıdır. Örneğin cam temizliği için kullandığımız bir malzemeyi alüminyum kompozit levhayı temizlemek için kullanamayız. Bir yapıyı parlak yapan malzeme diğerini matlaştırabilir veya iz bırakabilir.

İşimizi yapmadan evvel yapının cinsine bakar ve hangi malzemenin kullanılacağına karar veririz. Bizim için önemli olan devasa binaların ilk günkü gibi temiz ve yapısında bir deforme olmadan parlak durmasıdır.
Biz herhangi bir platformun veya vincin ulaşamadığı her noktada varız. Biz dış cephe temizliğinde yapının cinsine bakıp maksimum verim alacak sekilde özel endüstriyel ürünler kullanırız.  Her çeşit cam temizliği, tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği, bölme camların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, her çeşit dış levhaların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği vs. deneyimli uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir ve temizliği KUTUP ENDÜSTRİYEL Temizliğin  uzman kadrosu tarafından yapılır. Aynı zamanda camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında sizleri en ince detaylarına kadar bilgilendiriyor ne aralıkta temizlik yapmanız gerektiği konusunda da danışmalık yapıyoruz.

HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ya da İSTEK /BİLGİ /GÖRÜŞ için FORMU KULLANIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir