0544 224 1031
Mail Gönder!
Balıkesir
Hasanbaba Çar.

alisveris

Alışveriş merkezleri.. Kapıdan içeri girdiğinizde her biri ayrı konseptiyle adeta büyüler sizi. Işıl ışıl mağazalar sizi kendine çeker. Saatler geçse de anlamazsınız vaktin nasıl geçtiğini. Her şey elinizin altındadır nasılsa. Acıktığınızda bir ayaküstü atıştırmalık yapabilir veya güzel bir öğün yiyebilirsiniz. İsterseniz ayrı bir yerde tatlınızı ister ayrı bir yerde çayınızı veya kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Veya eğlenir veya  oyun oynarsınız veya film izlersiniz..

Seçenekleriniz o kadar çoktur ki çıkmak istemezsiniz oradan. Büyülenirsiniz adeta.. Peki bu büyüden sıyrılıp hiç düşündünüz mü  alışveriş merkezinin nasıl bu kadar temiz ve ışıl ışıl olduğunu? Biz söylüyoruz size. Kutup Endüstriyel Temizliğin görünmez kahramanlarıdır onlar. Onlar size vazgeçemeyeceğiniz ışıl ışıl bir dünya yaratırlar. Siz alışverişinizi yaparken bizim varlığımızı hissetmezsiniz bile. Siz temiz ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapmanın veya eğlenmenin keyfini çıkarırsınız sadece. Temizlik, hijyen, kalite Kutup Endüstriyel Temizliğin uzmanlık alanıdır nasılsa.

Sürekli  hareketliliğin olduğu kalabalık bir mekânda temizlik yapmanın ne kadar zor olduğunun bilincindeyiz tabii ki. Gerçekten  bu, işin en zor kısmıdır. Profesyonel eğitimli bir ekip gerekmektedir. Kutup Endüstriyel Temizliğin  kadrosu tamda sizin arayışınızın çözüm noktasıdır. Kutup Endüstriyel Temizlik,  mekânların temizliğini yaparken mevcut yerleşim düzenini bozmadan adeta sihir yapar gibi elinizin değdiği her alanı ışıl ışıl yapar.

Kutup Endüstriyel Temizlik bu hizmeti size sunarken şunlara dikkat eder.

  • Alışveriş merkezinizin en çok kullanılan yerleri tespit eder ve hijyen sağlayacak özel ürünler kullanır.
  • Yüzeylerin  cinsine göre temizlik ürünü kullanır. Granit yüzeylerinizin cam duvarlarınızın ilk günkü parlakliginda olabilmesi için her malzemeye özgü ürünler kullanır.
  • Mevcut düzeni bozmaz.
  • Çalışma programını sizin isteğiniz güne ve istediğiniz saatine göre ayarlar.

HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

ya da İSTEK /BİLGİ /GÖRÜŞ için FORMU KULLANIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir